38. Pełnia kobiecej mocy
Play • 1 hr 20 min
W dzisiejszym bardzo kobiecym odcinku zapraszam Was na kolejną rozmowe z Moniką Młynarczyk z profilu Złap Balans, która zabierze nas w podróż po kobiecym cyklu i opowie o tym, jak wspierać się w naszej cykliczności. Monika jako nauczycielka jogi stworzyła kurs "Pełnia kobiecej mocy", w którym to poszczególne praktyki dopasowane są do momentu cyklu mentruacyjnego, w którym się obecnie znajdujemy. Kurs ten wspiera kobiecą moc i uczy nas, by kierowac się Naszym wnętrzem, tym, w jakim momencie cyklu znajduje się obecnie Nasze ciało, by wybrać odpowiednią i wspierającą praktyke.
Zapraszam Was na tą rozmowe, która jest w zasadzie kontynuacją rozmowy z Moniką z odcinka 33, w którym poruszamy nie tylko kwestie kobiecego cyklu, ale także wpływu antykoncepcji hormonalnej na nasz cykl.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim kursem, to zapisy na niego możliwe są przez 2 tygodnie od momentu publikacji tego odcinka. Z kodem "UNIVERSUM" dostaniecie 50 zł zniżki na kurs.

Natomiast jeśli ktoś trafi na ten odcinek w dalekiej przyszłości, to wpadajcie na profil do Moniki, gdzie bedzie ona informowała o każdej kolejnej edycji kursu.

Link do kursu:

www.zlap-balans.pl/offer/courses/przebudzenie-kobiecosci

Profil Moniki:

https://www.instagram.com/zlap.balans/

Namiary na mnie:

https://www.rozmowyzuniversum.pl/
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu