30. Świadome Rodzicielstwo
Play • 1 hr 48 min
Żyjemy w czasach ciągle rosnącej świadomości. Przejawia się to w tym, że my jako ludzie chcemy się rozwijać, widzimy więcej i szerzej, ale również zaczynamy zauważać, że samo tylko posiadanie dzieci, a potem posyłanie ich do przedszkoli, szkół, jest w pewien sposób oddawaniem dzieci w ręce systemu i nie zawsze w pełni świadomym rodzicielstwem.
Na ile, żyjąc w matrixie, możemy mówić o świadomym rodzicielstwie? Jak radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego, takimi jak to, co nasze dzieci jedzą, jak reagują na otoczenie, na stres...? Co zmieniła pandemia?
Co rodzic, to z pewnością inna historia... Ja zainspirowałam się niezywkłą codziennością Patrycji z profilu Patti Frutti, która sama bardzo mocno rozwija siebie i swoją świadomość poprzez m.in joge kundalini, czy surową roślinną diete i swój codzienny, systematyczny rozwój przekłada na wychowanie swoich dwóch Synów.
W naszej rozmowie porozmawiałyśmy o jej historii, życiu na co dzień z dziećmi we Francji i jak nawiguje w systemowej rzeczywistości, by wychować swoje Dzieci na jak najbardziej Świadomych.

Instagram Patrycji:
https://www.instagram.com/patti.frutti/

A jeśli intersuje Cię więcej moich treści to zapraszam na:
https://www.instagram.com/rozmowy_z_universum/
oraz na moją stronę:
https://www.rozmowyzuniversum.pl/
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu