Odcinek 22 - ten o radzeniu sobie z krytyką i poprawkami
Play • 1 hr

Każdy ma w swoim życiu takie dni, że już mu się nie chce nic innego, jak tylko przykryć się kołdrą i leżeć. Ale czasem jednak spod tej kołdry grafik wyjść musi, bo na maila spłynęła właśnie kolejna porcja poprawek. I trochę uwag. Takich z gatunku mało przyjemnych i nie za bardzo miłych. I znowu chce się pod tę kołdrą wrócić.
W tym odcinku odpoczywamy trochę od wiedzy i nauki i w epizodzie takim bardziej pogadankowym rozmawiamy właśnie o takich sytuacjach. Zainspirowani zaiste trafnym tematem podesłanym przed naszą słuchaczkę mówimy, jak (i czy) radzimy sobie z krytyką, jak nauczyć się ją przyjmować oraz o tym, czy może ona w ogóle na coś się nam przydać. Opowiadamy w jaki sposób można się "hartować", aby niemiłe uwagi od klienta nas nie dotykały i tym, jak poprawnie je odbierać. Nie zabrakło też kilka opowieści z naszego życia, które czegoś nas nauczyły. Bo w końcu projektować każdy może, dla jednych trochę lepiej, dla innych trochę gorzej... ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi... pogodzić się z krytyką i wziąć niektóre poprawki na klatę. Dzielimy się więc swoim expem 🙂

I nie zwracajcie uwagi na dziwne dźwięki w niektórych momentach pierwszej połowy odcinka. Pod stołem, przy którym nagrywaliśmy ten odcinek chrapał pies. Ale spał tak ładnie, że szkoda było go budzić.
_____________________________________________
Chcesz porozmawiać? Masz pomysł na odcinek? Wal jak w mur i pisz na cospotykaswiatgrafika@gmail.com
____________________________________________

Szablon zdjęcia w tle do photoshopa w formacie psd za darmo pobierzesz tutaj:
https://cospotykaswiatgrafika.pl/odcinek-15/
Aktualne rozmiary grafik na social media też pod tym linkiem 🙂
____________________________________________
Music:
Marshmallow prod. by LukremBo
Uplifting Electronic Indie by WinnieTheMoog

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu