Auto na karku.
Auto na karku.
Mar 1, 2021
Jak nie zapomnieć o ważnych datach serwisów dowolnego pojazdu?
Play • 6 min
Dzień dobry!
W dzisiejszym odcinku podcastu „Auto na karku” o narzędziach do zarządzania ważnymi datami czynności serwisowych dowolnego pojazdu.
Opowiadam jak bezpłatnie i w prosty sposób ustawić przypomnienia o konieczności wizyty w Stacji Kontroli Pojazdów, o kończącej się dacie ważności polisy OC czy konieczności wymiany oleju silnikowego po osiągnięciu określonego przebiegu auta.

Usługa oferowana na platformie www.carQ.pl automatycznie ustali datę kiedy osiągniesz oczekiwany przebieg. Do dyspozycji masz również przypomnienia ustawione na dowolną datę.
Dzięki temu zarządzanie przeglądami, serwisem czy obowiązkowymi kontrolami nawet bardzo starych pojazdów nie sprawi Ci więcej kłopotów.

Według danych CEP średni wiek pojazdów zarejestrowanych w Polsce wynosi 20 lat.
Spośród aut weryfikowanych na platformie www.carQ.pl 20% stanowią pojazdy do 10 lat, a średni wiek wszystkich zawiera się w przedziale pomiędzy 13-15 lat.
O czynności serwisowe starszych aut bez komputera, których gwarancja już dawno dobiegła końca musimy zadbać sami.

Pamiętaj, że sprawność Twojego pojazdu to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy ale przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Zweryfikuj pojazd na www.carQ.pl i korzystaj z BEZPŁATNYCH przypomnień i alertów.

Zapraszamdo słuchania!
Tomek Rogalski
513 089 369

#polskipodcast #autonakarku #nakarku #autonacarq #bezpieczniwruchu #autozhistoria #rozbitek #carq #auto #motoryzacja #autoużywane #sprawdzoneauto #sprawdzauto
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu