Sveiks, valio!
Sveiks, valio!
Nov 12, 2020
Sveiks, valio!. Naujai atgimusios „Sveiks, valio!“ tinklalaidės pirmoje laidoje kalbiname psichologą Dr. Aleksandrą Izotovą
Play • 1 hr 11 min
Futbolo tinklalaidė „Sveiks, valio!” atsiriboja nuo rezultatų ir turnyro lentelių, o nagrinėja klausimus ir temas, esančias aplink futbolą – nuo psichologijos ir geopolitikos, iki meno ar sirgalių kultūros. Futbolo klubų tradicijos tęsiasi ilgiau nei šimtą metų. Per tą laiką futbolas iš pramogos tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, daranti įtaką kitoms sritims: formuojant socialines žinutes, stiprinant bendruomeniškumą. Futbolas tampa įkvėpimu menininkams, dvasininkams ir kt. Futbolo stadione galima pastebėti reiškinius, kurie tik vėliau tampa pastebimi visuomenėje, futbolas daro įtaką net ir politikai. Šios tinklalaidės tikslas – pademonstruoti futbolą kaip socialinį bei kultūrinį reiškinį.
Pirmame epizode aptariame psichologiją futbole, žaidėjų depresiją, patiriamą spaudimą, savižudybes ir psichologinius faktorius, kurie leidžia aikštėje pasirodyti geriau. Taip pat kalbamės apie psichologų vaidmenį klubuose bei Lietuvos rinktinėje, aiškinamės, ar yra toks dalykas kaip nugalėtojų mentalitetas.
Vedėjai: Artūras Žarnovskis ir Agnė Žiūkaitė.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu