70. PageSpeed – jak to zrobić i na co zwracać uwagę? - Paweł Kryst i Łukasz Górny - Convertis
Play • 37 min
Cześć! PageSpeed to coś, czym wielu ecommercowców obecnie żyje. Jest to jeden ze wskaźników, na który zwraca się szczególną uwagę.

I dziś opowiemy Wam o tym:

- czym jest wskaźnik Pagespeed?
- jak czytać raport z Google Pagespeed Insights?
- jak ważny (lub nieważny) jest ten wskaźnik?
- jak wygląda przeprowadzenie audytu?
- co zazwyczaj wynika z audytu i na co warto zwrócić uwagę?

Do odcinka zaprosiłem najlepszych ekspertów, czyli moich programistów! Tak, to będzie trochę autopromocja i autoreklama. Ale tylko trochę, przede wszystkim jest to przekazanie Wam takiego kompendium odnośnie do tego tematu.

Weźcie pod uwagę, że Łukasz i Paweł nie występują za często przed kamerą. To są eksperci, którzy działają, a nie promują się. I ja jestem im bardzo wdzięczny, że zgodzili się wystąpić i podjęli to wyzwanie.

Tutaj wspomnę, że nasi programiści robią kanał na Youtube Prosta Presta, gdzie dzielą się różnymi ciekawymi technicznymi rzeczami, które warto znać jako Ecommerce Manager. Jest już prawie 10 odcinków, więc może akurat znajdziesz coś dla siebie.

Materiały do tego odcinka dostępne na stronie: https://convertis.pl/70/

Zapraszam na rozmowę!

Zanim zacznę, to bardzo gorąco zachęcam Was do zapisania się do newslettera na stronie https://rozmowynazapleczu.pl. Dzięki temu żaden nowy odcinek podcastu Wam nie umknie, a dodatkowo dostaniecie najważniejsze newsy o ecommerce z Polski i ze świata.

Zapraszam do odsłuchania innych odcinków podcastu Rozmowy na Zapleczu:

https://convertis.pl/kategoria/podcast-ecommerce/
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu