#008: Jak stworzyć (dobrą) nazwę w 60 minut?
Play • 1 hr 25 min
Zapewne wiele razy patrząc na różne nazwy zastanawialiście się co autor miał na myśli. Niestety w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców nie przykłada do brandingu należytej wagi, a to błąd.
Gościem dzisiejszego odcinka jest Konrad Gurdak strateg, marketer z 19-letnim doświadczeniem w zarządzaniu markami i projektach rebrandingu. Pojawia się tam, gdzie tworzy się marki, wprowadza innowacyjne produkty, rozwija istniejące usługi.

W najnowszym odcinku WCNK zabieramy Was w kompletną, sześćdziesięciominutową podróż do świata tworzenia nazw. Porozmawiamy o krokach, które trzeba wykonać aby stworzyć wymarzoną markę. Dzisiejsze przystanki na naszej trasie to:

Koncepcja marki
Słowa klucze
Konkurencja
Gdzie szukać inspiracji
Kreacja
Weryfikacja
Zatem jeśli jesteście na etapie tworzenia nowej marki, usługi, produktu lub myślicie o rebrandingu – koniecznie posłuchajcie dzisiejszej rozmowy.

Drodzy słuchacze, a teraz zadanie dla Was – w trakcie odcinka odbędzie się pojedynek pomiędzy Mariuszem i Michałem na stworzenie lepszej nazwy dla biura nieruchomości. Przesłuchajcie go dokładnie i wskażcie kto powinien być zwycięzcą. Wśród wszystkich głosujących wylosujemy nagrodę książkową. Na głosy czekamy do końca tygodnia 🙂
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu