#007: Brand24 kontra Facebook - o co tak naprawdę chodzi?
Play • 1 hr 2 min
O CZYM MÓWIMY?

Wyobraźcie sobie sytuację kiedy prowadzicie rozpędzony niczym TGV biznes i nagle, pewnego ranka, dostajecie na maila informację, że Wasze konta na portalach społecznościowych zostały (tymczasowo) zablokowane. Z dnia na dzień zostajecie odcięci od kilku ważnych dla Was kanałów komunikacji z klientami.

Do tego dochodzi artykuł podważający Waszą działalność, a w sieci roi się od domysłów dlaczego doszło do tej blokady. Akcje Waszej firmy tracą na wartości, a klienci zaczynają poważnie zastanawiać się czy kontunuuować z Wami współpracę.

Z taką sytuacją spotkał się nasz gość Michał Sadowski, CEO Brand24. Po publikacji w amerykańskiej wersji Business Insider artykułu, w którym autor podważył legalność zbierania danych przez jego firmę, Facebook i Instagram zablokowały nie tylko konta firmowe, ale także prywatne. W jednej chwili został odcięty, niczym ryba od tlenu, od swoich klientów, fanów oraz znajomych.

Jak zareagował? Jaki wpływ miało to na jego firmę? Jak sobie z tym radzi? Jak wygląda procedura odwołania w Facebooku? To niektóre z pytań, które padły podczas tej rozmowy. Ważnej rozmowy dla każdego przedsiębiorcy, który wykorzystuje social media w swoim biznesie.

W odcinku znajdziecie nie tylko porady jak zarządzać firmą w kryzysie. To odcinek naszpikowany cechami, które powinien posiadać każdy lider.
Nie będziemy owijać w bawełnę - to najlepszy odcinek w naszej krótkiej historii. Jesteśmy ciekawi też reakcji portali na naszą publikację - być może to nasz ostatni wpis :)

Dlatego właśnie Mariusz powtarza jak mantrę gdzie możecie nas dodatkowo znaleźć :)

Życzymy miłego słuchania i zachęcamy do udostępniania i polecania wszystkim, którzy opierają swój biznes na wykorzystaniu social mediów.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu