Herra On Air
Herra On Air
Apr 9, 2021
#152 Beata Janczur - porozmawiajmy o tym czy organizacje zdały test Prawdziwego Przywództwa
Play • 1 hr 32 min
Diversity and Inclusion, dwa pojęcia, które jeszcze rok temu królowały na rynku.
Budowanie kultury organizacyjnej opartej na inkluzywności i zarządzaniu różnorodnością było oczkiem w głowie nie tylko menedżerów HR, ale całej organizacji.
A gdzie jesteśmy teraz?
Czy organizacje zdały test Prawdziwego Przywództwa?
Czy w sytuacji zagrożenia umieliśmy w pierwszej kolejności zatroszczyć się o ludzi, szczególnie tych bardziej wrażliwych, mniej odpornych na niepewność?
A jak będzie w przyszłości?

Na rozmowę z Beatą umawialiśmy się od dawna. Pierwotnie mieliśmy rozmawiać o Millennialsach. Dziś jednak bardziej przyjrzymy się wszystkim generacjom w firmach. Porozmawiamy o moim ukochanym #SilverGeneration. Porozmawiamy o wyzwaniach zmieniającego się świata.

Z wielką radością zapraszam na kolejny odcinek #HerraOnAir
Waszym gościem będzie Beata Janczur, Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2007 r. związana z Credit Agricole, najpierw jako dyrektor Pionu HR, a obecnie jako wiceprezes zarządu odpowiedzialna za zarządzanie zasobami ludzkimi. Wcześniej związana była z grupą ING w Polsce, Holandii oraz Rosji. Specjalizuje się w budowaniu programów rozwoju dla kadry zarządzającej i realizowaniu projektów budujących zaangażowanie pracowników.
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu