Muzykalności
09: Na czym grasz? - instrumenty klawiszowe - Kamil Barański
Aug 29, 2019 · 42 min
Play episode
W tym odcinku podcastu Muzykalności posłuchasz rozmowy z klawiszowcem Kamilem Barańskim.
Z odcinka dowiesz się, jaka jest różnica między klawiszowcem a pianistą, posłuchasz, czy do bycia klawiszowcem niezbędna jest edukacja muzyczna i jakie instrumenty klawiszowe warto mieć w swoim “arsenale”.

Pełny odcinek wraz z transkrypcją i notatkami znajdziesz na:
https://www.muzykalnosci.pl/09

Linki do stron i osób wymienionych w tym odcinku:
- Strona internetowa Kamila Barańskiego www.kamilbaranski.com
- Grupa Polish Music Keyboards na Facebooku https://www.facebook.com/groups/polishkeyboardists/
- Portal Muzykuj.com www.muzykuj.com
- Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach http://www.psm.katowice.pl
- Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach http://www.am.katowice.pl/?a=3222_instytut-jazzu
- Wojtek Pilichowski https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Pilichowski
- Maryla Rodowicz http://www.marylarodowicz.pl
- Śrubki Michał Jurkiewicz https://www.srubki.com
- Natasza Urbańska http://natasza.com.pl
- Magda Steczkowska https://www.magdasteczkowska.pl
- Nick Sinckler http://www.nicksincklermusic.com
- Mateusz Krautwurst https://krautwurst.pl
- Kasia Dereń http://www.kasiaderen.pl
- Take 6 https://take6.com
- Dave Weckl http://daveweckl.com
- Weather Report https://pl.wikipedia.org/wiki/Weather_Report
- Michael Jackson https://www.michaeljackson.com
- Lionel Richie https://lionelrichie.com
- Dj Bobo https://www.djbobo.ch/home/
- Grzegorz Urban https://www.urbangrzegorz.com
- Poluzone http://www.poluzone.pl
- Jay Olivier http://www.jayoliver.com
- Steve Weingart https://pl.wikipedia.org/wiki/Steve_Weingart
- Marika https://marika.art.pl
- Natalia Kukulska https://www.nataliakukulska.pl
- Archie Shevsky (Konrad Biliński) http://www.muzykuj.com/artysci/wszyscy/archie-shevsky-konrad-bilinski,22.html
- Fisz Emade http://www.fiszemade.com
- Sun Rai "Till the lights come on" https://www.youtube.com/watch?v=KZlvRWGEwZg
- Zbigniew Wodecki http://www.wodecki.pl
- Ryszard Rynkowski https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Rynkowski
- Wojciech Niedziela http://wojciechniedziela.com
- Piasek https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Piaseczny
- LemON https://www.lem-on.pl

Instrumenty które zostały wymienione w rozmowie:
- Yamaha Motiff XS
- Roli
- Organy Hamonda
- Mini Moog Voyager
- Korg Kronos
- Yamaha Montage
- Clavia Nord Stage
- Dexibell
- Roland
- Kurzweill
- Wurlitzer
- Clavinet
- Fender Rhodes

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na info@muzykalnosci.pl

#polskipodcast #podcastmuzyczny #muzykalnosci #muzykalności #podcastomuzyce
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu