Latvijas dēkaiņi
Latvijas dēkaiņi
Jan 12, 2022
Latvijas Dēkaiņi #35 - Inita Čīma
Play • 33 min
Latvijas dēkaiņu 35.epizodes viešņa ir juriste un ļoti drosmīga sieviete Inita Čīma, kura dalīsies ar dēku par Āfriku, vienai pašai dodoties uz Ruandu, Ugandu, Keniju un Tanzāniju!

Kā atzīst pati Inita, vairumam cilvēku šī ideja - vienatnē doties uz Āfriku - sākumā šķitusi muļķīga un pat bīstama, taču viņa uzsver, ka devās uz vietām, kas uzskatāmas par šķietami drošiem galamērķiem, turklāt ceļojuma laikā viņa gan apvienojās ar citiem latviešu ceļotājiem, gan sastapa jaunus draugus no visas pasaules. 7 nedēļu laikā viņa viesojās eiropeiskajā Ruandā, baudīja Tanzānijas dzidros ūdeņus, nogaršoja duriānus, uzkāpa Kilimandžāro (5895m) kalnā un iepazina skaistākās, nabadzīgākās un pārsteidzošākās vietas Āfrikā.

Mūsu sarunā Inita saka, ka viņas mērķis ir lauzt stereotipus par Āfriku, jo, viņasprāt, šis kontinents ir pārāk nenovērtēts un dzīvo savā pagātnes ēnā, taču viņa pati bez ilgas domāšanas tur atgrieztos vēlreiz. Klausies par izaicinājumiem, ar kuriem Inita sastapās, lielākajiem gūtajiem kultūršokiem un uzzini, kādēļ Āfrikā vislabākais plāns ir neplānot neko!

Initas Instagram, kurā sekot līdzi viņas dēkām un uzzināt par ceļojumu Āfrikā.
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu