Nočná pyramída - hosť: Diana Mórová - divadelná a filmová herečka (30.11.2020 22:19)
Play
Keby bola o dve až štyri storočia mladšia, pokojne mohla byť živou inšpiráciou pre Shakespeara, Goldoniho alebo pre ruských klasikov. Našťastie, mladosť, talent aj spontánnosť nám rozdáva v súčasnosti. Diana Mórová vytvorila v SND aj pred kamerou desiatky hlavných postáv a bude aj hlavnou postavu pondelkovej Nočnej pyramídy.
Moderuje: Stano Ščepán.
Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. Rozhovor, interview vedie moderátor, hosť nemusí byť len „celebrita“. Respondent môže byť z najrôznejších oblastí, ako napr. umenie, kultúra, film, veda, šport, technika.
Rozhovory ZKH
Rozhovory ZKH
SME.sk
Zástupca zamestnávateľov Machunka: Nezamestnanosť porastie. Potrebujeme plán, nie chaos
"Politici nech si dajú prestávku, manažéri nie. Ak povieme, že člen vlády je politik a manažér, tak tú politickú časť nech si dá do outu a rovnako aj opozícia. Tá situácia je mimoriadne vážna a aj opozícia by mala ustúpiť. Dnes potrebujeme, aby sme sa venovali manažovaniu krízy a neriešili či nám to rozhodnutie bude pridávať politické body alebo nebude. Či má Oľano alebo SaS väčšie preferencie. Toto treba dať všetko bokom a venovať sa aj zo strany parlamentu a vlády manažovaniu krízy a vyvedenie Slovenska z problémov, ktoré tu sú. Tvrdý krízový manažment bez ohľadu na politické dopady," hovorí vicepezident Asociácie zamestnávateľských zväzov Rastislav Machunka. Prečo zamestnávatelia viac netlačia na otváranie škôl? A čo by potrebovali od vlády? Bude stúpať nezamestnanosť, keď sa skončia dotácie pracovných miest štátom? Ako sú na tom veľké firmy s pravidelným antigénovaným testovaním? Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s vicepezidentom Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení Rastislavom Machunkom. – Ak máte pre nám spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk – Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty – Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast – Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme – Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH.
24 min
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu